Forum ekipy Norra Regemente
darmowy hosting obrazków
Aktualności: Kliknij - http://asg.toplista.pl/?we=forum
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwiecień 25, 2024, 14:09:39


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kampanie ppc  (Przeczytany 2388 razy)
northregi
Lojtnant
****

Ranga 0
Offline Offline

Wiadomości: 38


Email
« : Maj 18, 2018, 13:02:49 »

Witam,

Każdy nowy dzień stawia przed nami nowe wyzwania Mrugnięcie, i dlatego wiemy że musimy szukać nowych rozwiązań, i dlatego
 kampanie ppc są dobrym rozwiązaniem dla tych którzy chcą zapoznać klientów ze swoją ofertą



« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2018, 17:25:31 wysłane przez northregi » Zapisane
walikidokonca
Korpral
**

Ranga 0
Offline Offline

Wiadomości: 10


Email
« Odpowiedz #1 : Lipiec 08, 2018, 10:58:02 »

stronie) i zabiera mnie do strony z KOD QR 2 FA - ja kod z moją aplikacją google identyfikator na telefonie, a następnie wprowadzam kod, żebym mógł zalogować się do mojego konta techcoin.
To wszystko na teraz, nie ma nic innego do roboty. Kiedy będę miał nowe informacje, zrobię kolejną aktualizację.
 ·
Zapisane
northregi
Lojtnant
****

Ranga 0
Offline Offline

Wiadomości: 38


Email
« Odpowiedz #2 : Listopad 21, 2018, 10:34:04 »

Lista jest długa. Wcześniej czy później organizacja przekonuje się, że dogfooding jest zbyt trudny, zbyt duży dla biznesu, zbyt destrukcyjny dla tamtej drugiej drużyny, więc pomińmy to. Tylko dla tego jednego wydania. Zobaczymy jak to będzie.

I jest pocieranie - cały system wierzeń w dogfooding staje się opcjonalny . W ciągu kilku lat połowa pracowników nie wie nawet, co oznacza termin "jakość", a co za tym idzie jakość.

Ostatnie ostrzeżenie przed ucieczką i przejściem na religię dogfooding. Próba jej bez odpowiedniej telemetrii wbudowanej w system w celu kierowania twoimi decyzjami jest ćwiczeniem daremności. Wspominam o tym tylko dlatego, że widziałem, że wykoleił on zbyt wiele prób, ale jest to temat dla całego innego bloga.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Norra Regemente by Lojtnant, 2007-2013

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

loups mlodziez best mexicanas nanashin