Forum ekipy Norra Regemente
darmowy hosting obrazków
Aktualności: Kliknij - http://asg.toplista.pl/?we=forum
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwiecień 19, 2024, 22:06:50


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: desertrat.se  (Przeczytany 3317 razy)
Marqs
Korpral
**

Ranga 0
Offline Offline

Wiadomości: 12



WWW Email
« : Sierpień 17, 2009, 16:53:15 »

http://www.desertrat.se/varukorg_tomrum.asp
Czy ktoś z Waszej ekipy zamawiał coś w tym sklepie? Wysyłają towar za granicę?
Nigdy nie zamawiałem w "szwedzkich" sklepach...i nie mam nikogo w Szwecji żeby Mi kliknął...będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc!!!

Ps. Nie wiem czy w dobrym miejscu wrzuciłem temat...jak coś to z góry sorki:)
Zapisane
Lojtnant
Administrator
General
*****

Ranga 41
Offline Offline

Wiadomości: 416



WWW Email
« Odpowiedz #1 : Sierpień 17, 2009, 19:19:35 »

W tym sklepie na pewno nikt nikt z nas nie kupował.
Wcześniej na oczy go nie widziałem.

Przejrzałem ich ofertę. Moim zdaniem ciekawe rzeczy mają, nawet powiedziałbym trudnoosiągalne, ale i drogo (np. kamizelka systemu 2000 - ok 1000 SEK więcej niż na ichnim allegro, kurtki mundurowe też jakby droższe.

Co do reguł płatności, to oczekują tutaj zapłaty z góry. No niby normalnie, ale cholera wie co to za sklep (miejscowość to jakaś dziura dokładnie w środku Szwecji - sprawdź na google earth). Nie mają sklepu stajonarnego. Ja kiedyś naciąłem sie na niemieckim sklepie i wtopiłem ok 100 EU....dokładnie tak jak tutaj; jakaś dziura w Niemczech; brak sklepu stacjonarnego, itd...

Przyznam, że jak kupowałem/liśmy w innych sklepach szwedzkich to procedura była taka: zamówienie - oni ślą maila z fakturą proforma - płacenie przelewem - oni potwierdziają i ślą towar.
W naszym przypadku (Polska) raczej tylko system Payson wchodzi w grę....ale przy wpisywamiu adresu masz do wyboru tylko UK, USA i kraje skandynawskie.

podsumowując:
Jak masz "ciśnienie" to lepiej najpier wwyślij maila z pytaniem (może byc po angielsku) jak z wysyłką do PL. Zapyataj o coś itp. Zobacz jak sie zachowują.
Moje przeczucia - mam wątpliwość cz robić z nimi deal.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Norra Regemente by Lojtnant, 2007-2013

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

simtractor mundodetelenovelas js2210sanok masterpolishstrongskill cesarstwoniemieckie