Forum ekipy Norra Regemente
darmowy hosting obrazków
Aktualności: Kliknij - http://asg.toplista.pl/?we=forum
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maj 04, 2024, 06:46:05


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: G36K  (Przeczytany 1906 razy)
Lojtnant
Administrator
General
*****

Ranga 41
Offline Offline

Wiadomości: 416



WWW Email
« : Styczeń 08, 2009, 11:55:15 »

No i zwariowałem i kupiłem. ... G36K (JG). Tak na "pamiątkę" - bo FORMOZA tego używa (z resztą siły specjalne policji w Szwecji też...)
Z zewnątrz wszystko OK. Widać parę chińskich "oszczędności", ale w granicach przyzwoitości. Nie wiem jeszcze jak strzela.....
Przywiozę na jakiś nasz trening.




Oczywiście FNC nadal najbardziej ukochany.... Mrugnięcie

Zapisane

Lojtnant
Administrator
General
*****

Ranga 41
Offline Offline

Wiadomości: 416



WWW Email
« Odpowiedz #1 : Marzec 05, 2009, 09:02:44 »

Kilka wrażeń:
Nie będę powtarzał danych technicznych, bo te są w każdym sklepie. Podzielę sie jedynie wrażeniami.
1. Zewnętrzne: nic nie skrzypi nie stuka, bateria zainstalowana ciasno i się nie przemieszcza.Bardzo zwarty i poręczny, nawet z rozłożoną kolbą. Trochę obawiam sie o górną szynę, która jest z ABS-u. Pytanie czy po długiej eksploatacji coś nie piardnie, tym bardziej, że służyć ona może również jako uchwyt do przenoszenia.
2. Zasięg: zadowalający. Mam wrażenie że dorównuje G3 przed wymianą lufy na precyzyjną i spreżyny.
3. Skupienie: dobre
4. Ciężar: zdecydowanie lżejszy od G3 oraz FNC (dużo plastiku , ale taka to konstrukcja w realu również jest).
5. Urządzenia celownicze: użyteczne, celownik przerzutowy, dwie pozycje, mozliwość regulacji położenia  z czego korzystałem.
6. Wyjmowanie, wkładanie baterii: łatwo, jeden pin, dobrze przygotowane miejsce pod baterię i kabelki. Batka tylko mini wchodzi (1100), jest jednak możliwość zmiany gripa na pojemniejszy.
7. Magazynki: mam mid-cup. (50) są ok. Fajnie wyglądają atrapy naboi w magu. Patent z łączeniem magazynków rewelacyjny. Wymiana zabiera dzięki temu sekundy. W polu łączyłem dwa, ale spokojnie można użyć trzech połączonych przy zachowaniu poręczności repliki.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2009, 09:04:37 wysłane przez Lojtnant » Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Norra Regemente by Lojtnant, 2007-2013

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mexico devils meijigirudo fallcraft msppolska